Provincie Overijssel

Kickboksen voor vrouwen in de Lutte

Kickboksen voor Vrouwen heeft geen locatie in de Lutte. De dichtstbijzijnde locatie is Scorpio Gym Almelo in Almelo, op ongeveer 22,5 km hemelsbreed.

Kickboksen voor vrouwen bij de Lutte in het kort

  • Dichtstbijzijnde locatie: Scorpio Gym Almelo, ongeveer 22,5 km hemelsbreed ten westen van de Lutte.
  • Binnen 10 km hemelsbreed: 0 locaties; binnen 20 km: 0 locaties; binnen 30 km: 1 locatie.
  • In de provincie Overijssel zijn 2 locaties van Kickboksen voor Vrouwen.
  • Scorpio Gym Almelo traint op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag. Lestijden, adres en contributie staan op de pagina van de locatie.

Dichtstbijzijnde locaties bij de Lutte

Gemeten in een rechte lijn vanaf de Lutte; de reisafstand is meestal langer. Lestijden, adres en contributie staan op de pagina van de locatie.

Alle plaatsen in OverijsselAlle locaties en lestijden

Kickboksen voor vrouwen bij de Lutte

Leuk dat je interesse hebt om te komen kickboksen bij de Lutte in de buurt! Bij Kickboksen Voor Vrouwen krijg je de beste trainingen bij de gezelligste kickboksschool van Nederland!

Kom zelf ervaren hoe gezellig het is en hoe heerlijk de training is! Kies hierboven een locatie bij jou in de buurt: op de pagina van de locatie lees je hoe je een proefles reserveert!

Lestijden kickboksen voor vrouwen in de Lutte

Helaas hebben we nog geen goede locatie voor kickboksen voor vrouwen in de Lutte, ken jij misschien iemand die een goede locatie heeft? Neem dan even contact met ons op. De lestijden van de dichtstbijzijnde locatie, Scorpio Gym Almelo in Almelo, staan op de pagina van de locatie.

Proefles bij Scorpio Gym Almelo

Op de pagina van de locatie staan de lestijden, het adres en hoe je een proefles reserveert.